ABC żeglarstwa. Jak zacząć żeglować?

Cześć! Na pewno wielu z was oglądało piratów z Karaibów. Ten genialny film opowiada piękną historię o życiu i przygodach na morzu! To czy to prawda, czy nie, to jedno trzeba przyznać film genialnie pokazał to, co każdy żeglarz czuję wchodząc na pokład-Zew przygody! Żeglarstwo to genialny sport, ale też i opcja wypoczynku, a pływać można wszędzie gdzie jest woda! Czy to morze, czy Solina przygoda czeka tam na ciebie!

Co potrzebujesz, żeby żeglować?

Żeby żeglować potrzebujesz jachtu i uprawnień, żeby nim pływać. Uprawnienia możesz zdobyć zapisując się na kurs żeglarski. Takie szkolenia prowadzi Fundacja “Na fali”. Dzięki niemu zyskasz wiele wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej! A przy okazji spędzisz wiele czasu z niesamowitymi ludźmi.

Przygoda dla małych i dużych!

Mali żeglarze

Żeglarstwo jest dla każdego niezależnie od wieku! Na wodzie spotkasz i dzieci pływające w małych optymistach, jak i doświadczonych i spalonych przez słońce marynarzy.

Czy żeglarstwo jest dla ciebie? Musisz się sam przekonać 😉 A jak już się zakochasz zrób patent i zacznij pływać. Na przykład na Solinie, dzięki jednej z naszych jednostek czarterowych.

Stopy wody pod kilem!

Dodaj komentarz