Motorówki bez patentu

Zalew Soliński pełen jest urokliwych zatok, schowanych w cieniu okalających je zielonych wzgórz. Czekających, by je odkryć. Dla tych, którzy chcą wypocząć nad wodą, a przy tym odkrywać piękno Soliny po swojemu, przygotowaliśmy specjalną możliwość. Wypożyczenia motorówki bez patentu!

Elektryczna motorówka SeaDoo Speedster

Jest to klasyczna motorówka Amerykańskiej produkcji, najbardziej znanej firmy produkującej skutery wodne i motorówki na świecie. Ponadczasowy wygląd, oraz doskonała ergonomia zabudowy kokpitu sprawiają, że załoga w bardzo komfortowych warunkach może eksplorować Bieszczadzkie morze. Nasz Seadoo spełni wymagania najbardziej wymagających klientów. Sterowanie łodzią elektryczną SeaDoo jest proste i przede wszystkim bezpieczne. Co sprawia, że jest to doskonała motorówka do czarteru.

Idealna do pływania po Solinie

SeaDoo został dostosowany do możliwości pływania nią po Zalewie Solińskim bez patentu. Napęd eklektyczny o mocy 5 kW pozwala na pływanie SeaDoo bez patentu. Zestaw akumulatorów umożliwia ciągłe pływanie do 6 godzin. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą samodzielnie i niezależnie eksplorować Jezioro Solińskie. Wielkość Łodzi elektrycznej SeaDoo pozwala na łatwe manewrowanie w porcie, oraz na wpływanie do wąskich zatok, z których słynie Bieszczadzkie morze. Miejsc, gdzie prawdziwie poczujesz siłę natury i wolność od codziennych zmartwień.

Wygodna i bezpieczna

Pomost kąpielowy, w gorące dni uprzyjemnia spędzanie czasu na Motorówce a tylny pokład słoneczny to doskonałe miejsce dla osób lubiących opalanie. Gdyby jednak słońce było zbyt intensywne, to żaden problem. Jacht został wyposażony w fotowoltaiczny daszek. Co umożliwia pływanie w każdych warunkach. Możesz zabrać ze sobą całą rodzinę, przyjaciół czy znajomych nie martwiąc się o nic. Po prostu ciesząc się mile spędzanym czasem w gronie bliskich.

Cena za godzinę: 150 zł
Cena za cztery godziny: 400 zł
Cena za dzień: 600 zł

Zachęcamy do kontaktu!

Wyposażenie
Silnik elektryczny
Radio
Pomost kąpielowy
Bimini (rozkładany daszek nad pokładem)
Echosonda