Czarter Nubian 29 „Massacra”

Cennik czarteru

TERMINY
PRZED SEZONEM DO 31.05500 zł
WEEKEND MAJOWY 29.04-03.05650 zł
SEZON PRZEDWAKACYJNY 1.06-25.06550 zł
WEEKEND BOŻE CIAŁO 16.06-19.06650 zł
SEZON WAKACYJNY 25.06-30.08650 zł
SEZON POWAKACYJNY 1.09-….500 zł

*sprawdź szczegółowy cennik

Opis jachtu Nubian 29

Nubian 29 (Massacra), jest luksusowym jachtem z klasy największych jednostek czarterowych pływających po Zalewie Solińskim. Jacht cechuje komfort oraz bezpieczeństwo żeglugi. Nasz Nubian 29 jest jednym z 4 jednostek tego typu, jakie powstały.

Kształt Jachtu Nubian 29 jest niepowtarzalny. Niemal każdy kto chodź raz przepłynął się tym jachtem lub spędził na nim czas, zakochał się w nim. 3,5 m szerokości, wysoka burta, płaska nadbudówka. To połączenie sprawia, że jest to zdecydowanie najwygodniejszy jacht czarterowy, jaki pływa po Zalewie Solińskim. W kokpicie tej jednostki cała załoga może wygodnie żeglować, czy spędzać czas przy stoliku. W pięknym otoczeniu zielonych wzgórz nad Soliną.

Jacht okuty jest osprzętem wysokiej jakości, dzięki czemu cechuje go niezawodność. Olinowanie sprowadzone jest do kokpitu, dzięki czemu jednostką można wygodnie pływać nawet samemu. Nubian 29 (Massacra) wyposażona jest w silniki przyczepny Tohatsu 9,8KM. Zamontowany w studzience ze sterowaniem wyprowadzonym do kokpitu. Manewrowanie ułatwia dziobowy ster strumieniowy. 

Część mieszkalna jachtu Nubian 29 (Massacra) składa się z trzech zamykanych kabin. Każda przeznaczona jest dla dwóch osób. (Dzięki szerokości jachtu Kabiny są bardzo przestronne). Kolejne osoby znajdą nocleg na pojedynczych kojach bocznych w mesie. Jacht jest 8-osobowy. We wnętrzu jachtu znajduje się również duża ilość schowków (bakist), co jeszcze bardziej dodaje komfortu użytkowania. Zabudowa części mieszkalnej została wykończona naturalnym drewnem. Mesa i kabiny sypialne posiadają otwierane okienka, zapewniające wentylację i dostęp do naturalnego oświetlenia. Całość została oświetlona światłem elektrycznym. Kolejnym zamykanym pomieszczeniem jest łazienka (Kingston) z umywalką i WC morskim z elektryczną pompą. Jacht wyposażony jest w ogrzewanie.

Kambuz Nubiana 29 (Massacra). Wyposażony jest w kuchenkę gazową, lodówkę, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych.

Każda z naszych jednostek wyposażona jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. Pod pokładem dodatkowo znajduje się instalacja oświetleniowa, radio, gniazdka na 12 V i 230 V (gniazdka 230 V działają, gdy jacht jest podpięty do ładowania).

Jacht Nubian 29 (Massacra). To doskonały wybór dla ludzi, którzy cenią sobię wygodę oraz bezpieczeństwo.

Wyposażenie

WC morkie
silnik w studzience
ster strumieniowy
stolik w kokpicie
ogrzewanie
lodówka
kuchenka gazowa
instalacja wody (ciepłej i zimnej)
prysznic na pawęży
 instalacja elektryczna 12/220Vrolfok
lazy jack
tent
radioodtwarzacz CD
miecz uchylny
wyposażenie kambuza
drabinka rufowaśrodki ratunkowe
pagaj
bosak

Dane techniczne

Długość kadłuba9 m
Szerokość3.5 m
Maksymalna liczba załogi8 osób
Wysokość w kabinie1.9 m
Powierzchnia żagli42 m. kw.
Zanużenie minimalne0.27 m
Zanużenie maksymalne1.45 m

Zerezerwuj teraz!

    Dzień