Oferta grupowa

Szukasz firmy, która zaplanuje z Tobą, i zrealizuje wydarzenie dopasowane do Twoich potrzeb? Eventy i imprezy okolicznościowe w Bieszczadach organizujemy z pasji i z pasją. Posiadamy największą flotę luksusowych jachtów na Zalewie Solińskim. Dzięki czemu możemy obsługiwać nawet największe grupy. Współpracujemy z najlepszymi realizatorami atrakcji w Bieszczadach. Masz pomysł na swój wymarzony event? Zadzwoń. Nie masz takiego pomysłu? Również zadzwoń. Przeżyj prawdziwą przygodę, i dobrze się przy tym baw, razem z Alfea Czarter.

Wieczór Panieński (Rejs na zachód słońca)

Wieczór panieński pod żaglami

Zaplanuj niezapomniany wieczór panieński na pokładzie naszych luksusowych jachtów, podczas którego będziesz cieszyć się magicznym zachodem słońca nad pięknym zalewem Solińskim. Nasza oferta wieczoru panieńskiego to doskonały sposób na celebrowanie tej wyjątkowej chwili w towarzystwie przyjaciółek.

Na pokładzie jachtu Alfea Czarter czeka na Was wyjątkowa atmosfera. Przy drinkach i przekąskach celebrujemy te wspaniałe chwile, w istnie imprezowym stylu!! Nasi sternicy zadbają o dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia!

Sprawdź ofertę!

Wieczór kawalerski (Bieszczadzki weekend pełen Atrakcji)

Czas na Waszą niesamowitą przygodę w Bieszczadach! Wieczór kawalerski z Alfea Czarter to gwarancja rozrywki i wspomnień, które zostaną z Wami na zawsze. Weekend pełen wrażeń, przeplatany z relaksem i doskonałą zabawą. To przepis idealny na udany Wieczór kawalerski!

Zapewniamy Wam dostęp do różnorodnych atrakcji. Od żeglowania i surfowania po Bieszczadzkim morzu, przez wyprawy pojazdami przeprawowymi Ez Rider, po chillout w Willi z jacuzzi i sauną.

Z nami możecie więcej. Na wodzie i lądzie w Bieszczadach

Sprawdź ofertę!

Eventy i imprezy okolicznościowe w Bieszczadach

Eventy Bieszczady

Na naszych jachtach organizujemy eventy i imprezy, skrojone do Twoich potrzeb:

  • Eventy firmowe i imprezy integracyjne
  • Imprezy okolicznościowe (urodziny, wieczory kawalerskie/panieńskie, rocznice)
  • Spotkania biznesowe w luksusowej, komfortowej i dyskretnej atmosferze
  • Rejsy na romantyczne zachody słońca
  • Sesje zdjęciowe, reklamowe i marketingowe
  • Rejsy rodzinne
Sprawdź ofertę

Spędźcie czas z Alfea Czarter, tak jak studenci Politechniki Warszawskiej!

Na pokładach naszych jachtów, mieliśmy przyjemność gościć wielu wspaniałych ludzi. W tym studentów Politechniki Warszawskiej, którzy wyruszyli w niezapomniany rejs wokół Soliny! Chyba bardzo dobrze się przy tym bawiąc. Zapraszamy do sprawdzenia relacji z tej żeglarskiej przygody.

Zobacz relację!

Skontaktuj się z nami!

Solina

Masz pytania? Chcesz umówić się na rejs z Alfea Czarter? Kliknij w przycisk poniżej i skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!