Regaty integracyjne (oferta dla grup)

Ponieważ nasza firma powstała z pasji do żeglarstwa, na trasach regatowych spędziliśmy tysiące godzin. A wraz z Fundacją Na Fali, organizujemy wiele żeglarskich wydarzeń sportowych. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć Regat integracyjnych!

Rejsy ze sternikiem solina polańczyk

Dobra zabawa dla Ciebie i Twojej ekipy

Regaty żeglarskie, są to zawody. Podczas których kilka załóg w jednostkach napędzanych siłą wiatru płynących jedna przy drugiej, rywalizują ze sobą. Żeglując po wyznaczonej trasie.

Regaty integracyjne to idealna atrakcja na eventy firmowe, czy imprezy okolicznościowe w Bieszczadach.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Chcesz umówić się na rejs z Alfea Czarter? Kliknij w przycisk poniżej i skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!
Solina

Taktyka regatowa a współpraca załogi

taktyka regatowa

Taktyka regatowa to sztuka planowania i podejmowania decyzji podczas żeglowania, mająca na celu osiągnięcie jak najlepszego wyniku w regatach. Obejmuje ona zarówno aspekty taktyczne, jak i strategiczne, uwzględniając zarówno warunki atmosferyczne, jak i umiejętności załogi oraz charakterystykę jednostki pływającej. Dzięki czemu jest to nieporównywalnie najlepsza atrakcja integracyjna realizowana w Bieszczadach.

Dlaczego regaty integracyjne?

  1. Dobra Zabawa: Chwile śmiechu i radości podczas żeglowania, które sprawią, że integracja grupy stanie się łatwa i przyjemna.
  2. Rywalizacja: Doświadczcie ducha prawdziwych regat i związanej z nią rywalizacji to doskonała integracja. Załogi na poszczególnych jednostkach muszą ze sobą współpracować dla osiągnięcia najlepszego wyniku.
  3. Nauka Żeglowania: Niezależnie od poziomu doświadczenia załogi, nasi doświadczeni sternicy chętnie podzielą się swoją wiedzą, ucząc Was podstaw żeglowania lub doskonaląc techniki bardziej zaawansowane.

Jesteśmy przygotowani na każdą pogodę

żeglarstwo Solina

Co w razie deszczu? Nasze jachty, to największe kabinowe żaglówki na Solinie. Zatem deszcz nam niestraszny. Podczas opadów, załoga może w komfortowych warunkach. Żeglować wewnątrz jachtu.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze! Nasze jachty są przygotowane każde warunki.

Czas trwania regat oraz trasę personalizujemy pod oczekiwania klienta oraz dostosowujemy do warunków pogodowych. Trasa przebiegająca przez najciekawsze miejsca znajdujące się na zalewie Solińskim to wybór naszym zdaniem najlepszy gdyż do naszej rywalizacji dokładamy również krajoznawstwo, a Solina na przestrzenia lat napisała bardzo ciekawą historię którą warto poznać.

Czarter jachtów Solina