Rejs idealny dla Ciebie

Rejs idealne dla Ciebie, to wycieczka żeglarska po Bieszczadzkim morzu. Którą personalizujemy specjalnie dla Ciebie! Dostosowujemy czas trwania, trasę do potrzeb klienta oraz zapewnimy wszelkie dodatki potrzebne do twojego wymarzonego rejsu.

Jachty w naszej flocie, na których realizujemy Rejsy ze sternikiem po Zalewie, to największe jednostki żaglowe na Solinie. Komfortowe i bezpieczne jednostki, renomowanych stoczni.

Cena: 180zł/h

Zobacz piękne widoki i dziką naturę

Zatoka krzywego potoku, gdzie znajduje się tratwa Bluse (na której mieszkał perkusista zespołu Dżem), martwy las, półwysep Brosa, Wyspa Energetyk. To tylko część ciekawych miejsc na Bieszczadzkim morzu. Które z nami możesz odkryć.

Spędź piękne chwile z bliskimi

Rejs pod żaglami to dobry sposób na spędzenie chwil z bliskimi! Chcesz urządzić randkę? Wieczór panieński? Urodziny? Mamy w tym doświadczenie! Zorganizujemy dla Ciebie kwiaty, szampana i wszystko, co będziesz potrzebować! Podczas gdy ty i twoi bliscy będziecie się świetnie bawić, nasz sternik zadba o wasze bezpieczeństwo i pokaże wam najpiękniejsze miejsca zalewu!

Wieczór panieński pod żaglami

Poznaj historia zalewu i Bieszczad

Podczas rejsu nasz sternik, przybliży Państwu historię Soliny i jej okolicy oraz przeszkoli z podstaw żeglowania, aktywizując załogę, do czynnego udziału w sterowaniu jachtem.

Jesteśmy przygotowani na każdą pogodę

Co w razie deszczu? Nasze jachty, to największe kabinowe żaglówki na Solinie. Zatem deszcz nam niestraszny. Podczas opadów, załoga może w komfortowych warunkach. Żeglować wewnątrz jachtu.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze! Nasze jachty są przygotowane na każde warunki.

Skontaktuj się z nami!

Rejsy ze sternikiem

Masz pytania? Chcesz umówić się na rejs z Alfea Czarter? Kliknij w guzik na dole i skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!