Rejs ze sternikiem po Solinie

Rejs jachtem żaglowym po Solinie, to jedna z najciekawszych atrakcji Bieszczad. Piękny akwen o krystalicznej wodzie, okalany latem zielonymi a jesienią złoto czerwonymi wzgórzami. Razem z nami możecie eksplorować go na ekskluzywnych jachtach żaglowych, nie posiadając uprawnień. Czas trwania rejsu, oraz jego trasę dostosujemy do Twoich potrzeb.

Z nami żeglarstwo nad Soliną jest dla każdego!

Poznaj żeglarstwo nie mając uprawnień!

Żeglarstwo bez uprawnień

Dlaczego będąc w Bieszczadach warto pożeglować po Solinie? Przede wszystkim warto wybrać się na rejs ze sternikiem po Solinie, ponieważ to niezwykła okazja, by odkryć piękno jednego z największych sztucznych zbiorników wodnych w Polsce. Do tego nasze rejsy to nie tylko wycieczka krajoznawcza, to również prawdziwa żeglarska przygoda, gdzie załoga nie tylko pozna techniki żeglowania, ale również weźmie aktywny udział w prowadzeniu jachtu.

Trasą Bieszczadzkich Regatowców

Trasą Bieszczadzkich Regatowców, to rejs po Solinie który przebiega przez część jeziora gdzie najczęściej rozgrywają się regaty żeglarskie (wyścigi jachtów żaglowych). Jest to część akwenu na której panują najlepsze warunku wiatrowe. Ponadto wokół tej część jeziora położonych jest wiele ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc. Zapora w Solinie, Zatoka krzywego potoku (w której znajduje się Tratwa Blues), Wyspa zajęcza, Ośrodek wojskowy Jawor.

Przeżyj prawdziwą żeglarską przygodę, i poznaj Bieszczady, razem z Alfea Czarter

Rejsy dopasowane do potrzeb klienta

Żeglowanie i surfowanie po Solinie

Paddleboarding solina polańczyk i jacht żaglowe czarter

Jeżeli jesteś osobą aktywną na pewno spodoba Ci się nasza oferta Żeglowanie i surfowanie po Solinie! Łączymy w niej żeglowanie i surfowanie na deskach SUP. Dzięki temu możesz swobodnie eksplorować jezioro żeglując jachtem, a następnie cieszyć się emocjonującą aktywnością na wodzie podczas surfowania na deskach SUP. Nasi doświadczeni instruktorzy zapewnią Ci profesjonalne wsparcie i bezpieczeństwo. Ta kombinacja żeglugi i surfowania dodaje wycieczce dynamiki i radości.

Regaty (integracyjne)

Regaty Integracyjne to oferta skierowana głównie dla grup! Podczas regat (wyścigów) pod okiem naszych doświadczonych sterników, Ty, twoi znajomi lub rodzina będziecie mieli okazję poznać podstawy pływania regatowego. Nasi sternicy przekazują swoją wiedzę na temat technik, strategii i taktyk regatowych. Taka zdrowa rywalizacja to doskonały sposób na integracje załóg. Niezależnie od poziomu doświadczenia, nasza oferta to idealna okazja do nauki i emocjonującej zabawy na wodzie w regatowym środowisku.

Rejsy ze sternikiem solina polańczyk

Skontaktuj się z nami!

Solina

Masz pytania? Chcesz umówić się na rejs z Alfea Czarter? Kliknij w przycisk poniżej i skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów o Alfea Czarter