Rejsy ze sternikiem Solina, Bieszczady

Żeglowanie po zalewie Solińskim to bez wątpienia jedna z najciekawszych atrakcji turystycznych na terenie Bieszczadów!
Czarter bez patentu to idealna propozycja dla tych którzy też chcą pożeglować, ale nie mają jeszcze uprawnień żeglarskich. Oferujemy rejsy ze sternikiem na najwyższym poziomie. Nasi sternicy to pasjonaci żeglarstwa i regatowcy, a Jachty w naszej flocie są jednostkami nowoczesnymi i wypróbowanymi w każdych warunkach pogodowych co pozwala na bezpieczne i komfortowe żeglowanie po Bieszczadzkim morzu. 

Rejsy indywidualne

Wychodząc naprzeciw klientom którzy mają swój pomysł na rejs pod żaglami po zalewie Solińskim, organizujemy rejsy indywidualne. Dostosowujemy czas trwania oraz trasę do potrzeb klienta.

Cena: 150zł/godzina (maksymalnie 8 osób na jednym jachcie)

Regaty (czas trwania: 2-3 godziny)

To żeglowanie po wyznaczonej trasie, podczas którego rywalizują ze sobą załogi kilku jachtów. Gwarantujemy wiele frajdy i adrenaliny. Przy tym masę wiedzy teoretycznej, praktyki żeglarskiej i taktyk regatowych. 

Podczas rejsów w których będzie brał udział jeden jacht, regaty będą polegały na przepłynięciu trasy w możliwie najkrótszym czasie, z możliwością spróbowania różnych taktyk, w miłej atmosferze, a wszystko okraszone opowieściami o zalewie Solińskim i jego historii, a także o żeglarstwie (budowie jachtu, trymowaniu żagli, itp….)

Cena: 400zł (maksymalnie 8 osób na jednym jachcie)

Żeglarska przygoda (czas trwania: 5 godzin)

To gratka dla osób, które lubią spędzać czas na wodzie oraz poznawać historię terenu który zwiedzają. Rejs Polega na żeglowaniu po najciekawszych miejscach Zalewu Solińskiego i opowieściach o terenie Bieszczadów.

Cena: 700zł (maksymalnie 8osób na jednym jachcie)

Dzień życia żeglarza (z wyżywieniem)

(czas trwania: 8 godzin, zwykle 10:00-18:00)

Jest to najbardziej rozbudowana pozycja w naszej ofercie. W trakcie rejsu odbywa się przerwa na obiad w stylu żeglarskim, śpiewanie szant. Rejs ten to ukłon w stronę zapalonych amatorów żeglarstwa, chodź na pewno spodoba się każdej osobie.  Z pewnością przyniesie niezapomniane wrażenia i piękne żeglarskie wspomnienia. Czas rejsu to około 6 godzin czystego żeglowania co pozwala na zwiedzenie bardzo rozległej części zalewu Solińskiego, poznanie ciekawostek oraz historii tych miejsc.

Cena: 900zł + 30zł obiad dla 1 osoby (maksymalnie 8osób na jednym jachcie)

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy imprezy okolicznościowe na jachtach: wieczory panieńskie, kawalerskie, urodziny, imprezy firmowe, szkolenia, sesje zdjęciowe, imprezy integracyjne Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów. Więc jeśli chcesz spędzić miło czas na jachcie, to śmiało do nas dzwoń.

Cena: 900zł + 30zł obiad 

Jest to najbardziej rozbudowana pozycja w naszej ofercie. W trakcie rejsu odbywa się przerwa na obiad w stylu żeglarskim, śpiewanie szant. Rejs ten to ukłon w stronę zapalonych amatorów żeglarstwa, chodź na pewno spodoba się każdej osobie. Z pewnością przyniesie niezapomniane wrażenia i piękne żeglarskie wspomnienia. Czas rejsu to około 6 godzin czystego żeglowania co pozwala na zwiedzenie bardzo rozległej części zalewu Solińskiego, poznanie ciekawostek oraz historii tych miejsc.

maksymalnie 8 osób na jednym jachcie 

czas trwania: 8 godzin, zwykle 10:00-18:00