Czarter Solina 27 „Blessing”

  • Jak zacząć żeglować? Czarter jachtów

Cennik Czarteru

TERMINY
PRZED SEZONEM DO 31.05400 zł
WEEKEND MAJOWY 29.04-03.05500 zł
SEZON PRZEDWAKACYJNY 1.06-25.06450 zł
WEEKEND BOŻE CIAŁO 16.06-19.06500 zł
SEZON WAKACYJNY 25.06-30.08500 zł
SEZON POWAKACYJNY 1.09-….400 zł

*sprawdź szczegółowy cennik.

Opis jachtu Solina 27

Solina 27 (Blessing), jest turystycznym jachtem ze sportowym (regatowym) zacięciem. Jednostka jest istnym majstersztykiem pod względem właściwości nautycznych. Doskonałe zrównoważenie żaglowe. Stosunek ożaglowania co do masy jachtu pozwalający na sprawne przemieszczanie się po Jeziorze Solińskich już przy najmniejszym wietrze, a także na bezpieczne żeglowanie przy bardzo mocnym wietrze. Solina 800 na pewno przyniesie Ci wiele frajdy. Przy tym jacht jest bardzo przestronny i cała 6-osobowa załoga może wygodnie spędzać na niej czas.

Solina 27, która znajduje się w naszej ofercie to jacht z 2016 r. Jego stan jest idealny, a dodatkowo wnętrze zostało w 2021 r. wykończone na nowo z drewna teakowego specjalnie na nasze zamówienie w taki sposób, aby było jak najbardziej ergonomiczne, przestronne, wygodne i piękne.  Kokpit z zakręconą ławką po lewej stronie dodaje wygody użytkowania.

Jak każda z naszych jednostek czarterowych. Okuta jest osprzętem wysokiej jakości, dzięki czemu cechuje ją niezawodność. Olinowanie sprowadzone jest do kokpitu, dzięki czemu jednostką można wygodnie pływać nawet samemu. Solina 27 (Blessing), wyposażona jest w silnik przyczepny Yamaha 8KM. Zamontowany w studzience ze sterowaniem wyprowadzonym do kokpitu. 

Część mieszkalna jachtu Solina 800 składa się z dwóch zamykanych kabin. Każda przeznaczona jest dla dwóch osób. Kolejne łóżka znajdują się w mesie na pojedynczych kojach bocznych. Jacht jest 6-osobowy. We wnętrzu jachtu znajduje się również duża ilość schowków (bakist), co jeszcze bardziej dodaje komfortu użytkowania. Zabudowa części mieszkalnej została wykończona naturalnym drewnem, co nadaje jednostce niepowtarzalny, żeglarski charakter. Mesa i kabiny sypialne posiadają otwierane okienka, zapewniające wentylację i dostęp do naturalnego oświetlenia; całość dodatkowo została oświetlona światłem elektrycznym. Kolejnym zamykanym pomieszczeniem jest łazienka (Kingston) z umywalką i WC chemicznym.

Kambuz Soliny 27. Wyposażony jest w kuchenkę gazową, lodówkę, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych.

Każda z naszych jednostek wyposażona jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. Pod pokładem dodatkowo znajduje się instalacja oświetleniowa, radio, gniazdka na 12 V i 230 V (gniazdka 230 V działają, gdy jacht jest podpięty do ładowania).

Jacht Solina 27 przyniesie Ci wiele frajdy z żeglowania. Jeśli zależy Ci na tym by jednostka na której pływasz, oprócz wygody była również istnym dziełem sztuki właściwości nautycznych. Blessing będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Dane techniczne

Długość kadłuba8.06 m
Szerokość2.9 m
Maksymalna liczba załogi6 osób
Wysokość w kabinie1.8 m
Powierzchnia żagli33 m. kw.
Zanużenie minimalne0.39 m
Zanużenie maksymalne1.45m

Wyposażenie jachtu

WC morskie
Silnik w studzience
Stolik w kokpicie
Lodówka
Kuchenka gazowa
Instalacja wody (ciepłej i zimnej)
Instalacja elektryczna 12 V/220 V
Rolfok
Lazy jack
Radioodtwarzacz CD
Miecz uchylny
Drabinka rufowa
Drabinka dziobowa
Środki ratunkowe
Wyposażenie kambuza
Pagaj
Bosak

Zerezerwuj teraz!

    Dzień