Solina 27

Opis jachtu Solina 27

Solina 27 (Blessing), jest turystycznym jachtem ze sportowym (regatowym zacięciem. Jednostka jest istnym majstersztykiem pod względem właściowości nautycznych. Doskonałe zrównoważenie żaglowe. Stosunek ożeglowania co do masy jachtu pozwalający na sprawne przemieszczanie się po Jeziorze Solińśkich już przy najmiejszym wietrze a także na bezpieczne żeglowanie przy bardzo mocnym wietrze. Solina 800 na pewno przyniesie Ci wiele frajdy. Przy tym jacht jest bardzo przestronny i cała 6 osobowa załoga może wogodnie spędzać na niej czas.

Solina 27 która znajduje się w naszej ofercie to jacht z 2016r. Jego stan jest idealny a dodatkowo wnętrze zostało w 2021r wykończone na nowo z drewna teakowego specjalnie na nasze zamówienie w taki sposób aby było jak najbardziej ergonomiczne, przestronne, wygodne i piękne.  Kokpit z zakręconą ławką po lewej stronie dodaje wygody użytowania.

Jak każda z Naszych jednostek czarterwoych. Okuta jest osprzętem wysokiej jakości, dzięki czemu cechuje ją niezawodność. Olinowanie sprowadzone jest do kokpitu, dzięki czemu jednostką można wygodnie pływać nawet samemu. Solina 27 (Blessing), wyposażona jest w silnik przyczepny Yamaha 8KM. Zamontowany w studzience ze sterowaniem wyprowadzonym do kokpitu. 

Część mieszkalna jachtu Solina 800, składa się z dwóch zamykanych kabin. Każda przeznaczona jest dla dwóch osób. Kolejne łóżka znajdują się w mesie na pojedynczych kojach bocznych. Jacht jest 6 osobowy. We wnętrzu jachtu znajduje się również duża ilość schowków (bakist), co jeszcze bardziej dodaje komfortu użytkowania. Zabudowa części mieszkalnej została wykończona naturalnym drewnem, co nadaje jednostce niepowtarzalny, żeglarski charakter. Mesa i kabiny sypialne posiadają otwierane okienka, zapewniające wentylację i dostęp do naturalnego oświetlenia; całość dodatkowo została oświetlona światłem elektrycznym. Kolejnym zamykanym pomieszczeniem jest łazienka (Kingston) z umywalką i WC chemicznym.

Kambuz Soliny 27. Wyposażony jest w kuchenkę gazową, lodówkę, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych.

Każda z Naszych jednostek wyposażona jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. Pod pokładem dodatkowo znajduje się instalacja oświetleniowa, radio, gniazdka na 12V i 230V (gniazdka 230V działają gdy jacht jest podpięty do ładowania).

Jacht Solina 27, przyniesie Ci wiele frajdy z żeglowania. Jeśli zależy Ci na tym by jednostka na której pływasz oprócz wygody była również istnym dziełem sztuki właściwości nautycznych. Blessing będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Czarter jachtu na Solinie to doskonały pomysł na wakacyjny urlop.