Czarter Tes 32 Dreamear „Blue”

Cennik Czarteru

TERMINY
PRZED SEZONEM DO 31.05500 zł
WEEKEND MAJOWY 29.04-03.05650 zł
SEZON PRZEDWAKACYJNY 1.06-25.06550 zł
WEEKEND BOŻE CIAŁO 16.06-19.06650 zł
SEZON WAKACYJNY 25.06-30.08650 zł
SEZON POWAKACYJNY 1.09-….500 zł

*sprawdź szczegółowy cennik.

Opis jachtu Tes 32

Tes 32 Dreamer (Blue), jest luksusowym jachtem z klasy największych jednostek czarterowych pływających po Zalewie Solińskim. Jacht cechuje komfort oraz bezpieczeństwo żeglugi. Każdy z Naszych Tesów, jaki oddajemy Państwu do czarteru, z pewnością zadowoli nawet najbardziej wytrawnych żeglarzy.

Kształt Jachtu Tes 32 Dreamer. Sprawia, że robi on nie tylko doskonałe wrażenie wizualne, ale także jest bardzo wygodny. Dzięki Szerokości rufy 3.2 m. W kokpicie tej jednostki cała załoga może wygodnie żeglować, czy spędzać czas przy stoliku kokpitowym. W pięknym otoczeniu zielonych wzgórz nad Soliną. A przy tym jacht jest dobrze zrównoważony (nie jest nawietrzny). Jacht posiada szprycbudę oraz daszek rozkładany na konstrukcji aluminiowej, dzięki czemu można spędzaj czas w kokpicie niezależnie od warunków pogodowych.

Jacht okuty jest osprzętem wysokiej jakości, dzięki czemu cechuje go niezawodność. Olinowanie sprowadzone jest do kokpitu, dzięki czemu jednostką można wygodnie pływać nawet samemu. Ponadto Tes 32 Dreamer (Blue) wyposażony jest w silnik przyczepny Yamaha 15km. Zamontowany w studzience ze sterowaniem wyprowadzonym do kokpitu. Manewrowanie ułatwia dziobowy ster strumieniowy. 

Część mieszkalna jachtu Tes 32 Dreamer (Blue), podzielona została na trzy zamykane kabiny. Każda przeznaczona jest dla dwóch osób. Kolejne osoby znajdą nocleg na rozkładanych kojach bocznych w mesie. Jacht jest 10-osobowy. We wnętrzu jachtu znajduje się również duża ilość schowków (bakist), co jeszcze bardziej dodaje komfortu użytkowania. Zabudowa części mieszkalnej została wykończona naturalnym drewnem, co nadaje jednostce niepowtarzalny, żeglarski charakter. Mesa i kabiny sypialne posiadają otwierane okienka, zapewniające wentylację i dostęp do naturalnego oświetlenia; całość dodatkowo została oświetlona światłem elektrycznym. Kolejnym zamykanym pomieszczeniem jest łazienka (Kingston) z umywalką i WC morskim. Jacht wyposażony jest w ogrzewanie WEBASTO.

Kambuz Tesa 32 Dreamer (Blue). Wyposażony jest w kuchenkę gazową, lodówkę, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych.<h6> Każda z naszych jednostek wyposażona jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. Pod pokładem dodatkowo znajduje się instalacja oświetleniowa, radio, gniazdka na 12V i 230V (gniazdka 230 V działają, gdy jacht jest podpięty do ładowania).

Jacht Tes 32 Dreamer, doskonale nadaje się zarówno do rodzinnych rejsów z dziećmi, jak i wypraw w gronie znajomych.

Dane techniczne

Długość kadłuba9.69 m
Szerokość2.98 m
Maksymalna liczba załogi10
Wysokość w kabinie1.9 m
Powierzchnia żagli40 m. kw.
Zanużenie minimalne0.46 m
Zanużenie maksymalne1.65 m

Wyposażenie jachtu Tes 32

WC morskie
Silnik w studzience
Koło sterowe
Ster strumieniowy
Stolik w kokpicie
Szprycbuda
Bimini
Ogrzewanie
Lodówka
Kuchenka gazowa
Instalacja wody (ciepłej i zimnej)
Instalacja elektryczna 12/220V
Rolfok
Lazy jack
Radioodtwarzacz CD
Miecz uchylny
Drabinka rufowa
Środki ratunkowe
Wyposażenie kambuza
Pagaj
Bosak

Zerezerwuj teraz!

    Dzień