Tes 32 Dreamer

Tes 32 Dreamer (Goofy), jest luksusowym jachtem z klasy największych jednostek czarterowych pływających po Zalewie Solińskim. Jacht cechuje komfort, oraz bezpieczeństwo żeglugi. Każdy z Naszych Tesów, jaki oddajemy Państwu do czarteru, z pewnością zadowoli nawet najbardziej wytrawnych żeglarzy.

Kształt Jachtu Tes 32 Dreamer. Sprawia że robi on nie tylko doskonałe wrażenie wizualne, ale także jest bardzo wygodny. Dzięki Szerokości rufy 3,2m. W kokpicie tej jednostki cała załoga może wygodnie żeglować, czy spędzać czas przy stoliku kokpitowym. W pięknym otoczeniu zielonych wzgórz nad Soliną. A przy tym jacht jest dobrze zrównoważony (nie jest nawietrzny). Jacht posiada szprycbudę.

Jacht okuty jest osprzętem wysokiej jakości, dzięki czemu cechuje go niezawodność. Olinowanie sprowadzone jest do kokpitu dzięki czemu jednostką można wygodnie pływać nawet samemu. Ponadto Tes 32 Dreamer (Black) wyposażony jest w silnik przyczepny Mercury 15km. Zamontowany w studzience ze sterowaniem wyprowadzonym do kokpitu. Manewrowanie ułatwia dziobowy ster strumieniowy. 

Część mieszkalna jachtu Tes 32 Dreamer (Black), podzielona została na trzy zamykane kabiny. Każda przeznaczona jest dla dwóch osób. Kolejne osoby znajdą nocleg na rozkładanych kojach bocznych w mesie. Jacht jest 10 osobowy. We wnętrzu jachtu znajduje się również duża ilość schowków (bakist), co jeszcze bardziej dodaje komfortu użytkowania. Zabudowa części mieszkalnej została wykończona naturalnym drewnem. Mesa i kabiny sypialne posiadają otwierane okienka, zapewniające wentylację i dostęp do naturalnego oświetlenia; całość dodatkowo została oświetlona światłem elektrycznym. Kolejnym zamykanym pomieszczeniem jest łazienka (Kingston) z umywalką i WC morskim. Jacht wyposażony jest w ogrzewanie.

Kambuz Tesa 32 Dreamer (Black). Wyposażony jest w kuchenkę gazową, lodówkę, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych.

Każda z Naszych jednostek wyposażona jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. Pod pokładem dodatkowo znajduje się instalacja oświetleniowa, radio, gniazdka na 12V i 230V (gniazdka 230V działają gdy jacht jest podpięty do ładowania).

Jacht Tes 32 Dreamer, doskonale nadaje się zarówno do rodzinnych rejsów z dziećmi jak i wypraw w gronie znajomych.