Wieczór kawalerski

Zaplanuj niezapomniany wieczór kawalerski w Bieszczadach, gdzie z każda chwili możesz czerpać na maksa. Żegluj z nami po krystalicznie czystych wodach, największego sztucznego jeziora w Polsce. Eksploruj góry, otaczające Cię ze wszystkich stron. Poczuj przy tym wiatr we włosach, który doda skrzydeł Twojej wyprawie!

Nasi doświadczeni instruktorzy i kapitanowie zapewnią Ci nie tylko bezpieczeństwo, ale także niesamowitą zabawę, której nie zapomnisz przez wiele lat

Z nami możesz więcej, na wodzie i lądzie w Bieszczadach!

wieczór kawalerski w Bieeszczadach

Eksploruj dzikie Bieszczady

Ez Rider Bieszczady

Bieszczady to kraina pełna dzikich szlaków i bezdroży. Czyli miejsce idealny do offroadu. Zatem doskonałym pomysłem jest przeskoczyć z pokładu jachtu, na Ez Ridera. Czyli na pojazd przeprawowy zaprojektowany dla wojska Tureckiego. To idealna propozycja do pokonywania naszych szlaków. Która wprowadzi dużo adrenaliny i wysiłku w wasz wypad w Bieszczady.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Chcesz umówić się na rejs z Alfea Czarter? Kliknij guzik na dole i skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!
Jacek Moczarny

Przeżyj niezapomniane chwile

atrakcje bieszczady

Twój wieczór kawalerski z Alfea Czarter to gwarancja niezapomnianych chwil. Na pokładzie naszych luksusowych jachtów, czeka na Ciebie malownicza sceneria, przyjaciele i rozrywka, która sprawi, że ten czas będzie wyjątkowy. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do Twoich potrzeb.

Sprawdź się w żeglarstwie i surfingu

Jeśli jesteś miłośnikiem aktywności na wodzie, to razem z nami możesz połączyć żeglowanie z surfowaniem po Solinie. Wykorzystujemy do tego deski SUP.

Nasza firma wywodzi się z pasji do sportów wodnych. Dlatego wiemy jak to się robi! Tą pasję przekazujemy podczas realizacji ofert dla Was.

Atrakcje Solina

Nasze Niezwykłe Propozycje

Jesteś zainteresowany? To nie wszystko co mamy do zaproponowania. Przygotowaliśmy dla ciebie przykłady, jak może wyglądać Twój wypad w Bieszczady! Ofertę możemy dostosować do Twoich potrzeb!

Zobacz przykłady

W przerwie czas na chillout

Pomiędzy atrakcjami i dobrą zabawą, trzeba znaleźć trochę czasu na odpoczynek. Do Waszej dyspozycji oddajemy miejsce idealne do tego. Abramówka to dwa domy wypoczynkowe, każdy 10 osobowy. Położone w turystycznym centrum Polańczyka, lecz dające dużą prywatność dzięki ogrodzonej działce dookoła. Wyposażone są w duże salony z aneksami kuchennymi, przeszklone tarasy, jacuzzi, saunę, wiatę grillową.

Jadalnia w willi abramówka