Wieczór kawalerski

Zaplanuj niezapomniany wieczór kawalerski w Bieszczadach, gdzie z każda chwili możesz czerpać na maksa. Żegluj z nami po krystalicznie czystych wodach, największego sztucznego jeziora w Polsce. Eksploruj góry, otaczające Cię ze wszystkich stron. Poczuj przy tym wiatr we włosach, który doda skrzydeł Twojej wyprawie!

Nasi doświadczeni instruktorzy i kapitanowie zapewnią Ci nie tylko bezpieczeństwo, ale także niesamowitą zabawę, której nie zapomnisz przez wiele lat

Z nami możesz więcej, na wodzie i lądzie w Bieszczadach!

wieczór kawalerski w Bieeszczadach

Eksploruj dzikie Bieszczady

Ez Rider Bieszczady

Bieszczady to kraina pełna dzikich szlaków i bezdroży. Czyli miejsce idealny do offroadu. Zatem doskonałym pomysłem jest przeskoczyć z pokładu jachtu, na Ez Ridera. Czyli na pojazd przeprawowy zaprojektowany dla wojska Tureckiego. To idealna propozycja do pokonywania naszych szlaków. Która wprowadzi dużo adrenaliny i wysiłku w wasz wypad w Bieszczady.

Sprawdź się w żeglarstwie i surfingu

Jeśli jesteś miłośnikiem aktywności na wodzie, to razem z nami możesz połączyć żeglowanie z surfowaniem po Solinie. Wykorzystujemy do tego deski SUP.

Nasza firma wywodzi się z pasji do sportów wodnych. Dlatego wiemy jak to się robi! Tą pasję przekazujemy podczas realizacji ofert dla Was.

Atrakcje Solina

Przeżyj niezapomniane chwile

atrakcje bieszczady

Twój wieczór kawalerski z Alfea Czarter to gwarancja niezapomnianych chwil. Na pokładzie naszych luksusowych jachtów, czeka na Ciebie malownicza sceneria, przyjaciele i rozrywka, która sprawi, że ten czas będzie wyjątkowy. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do Twoich potrzeb.

W przerwie czas na chillout

Pomiędzy atrakcjami i dobrą zabawą, trzeba znaleźć trochę czasu na odpoczynek. Do Waszej dyspozycji oddajemy miejsce idealne do tego. Abramówka to dwa domy wypoczynkowe, każdy 10 osobowy. Położone w turystycznym centrum Polańczyka, lecz dające dużą prywatność dzięki ogrodzonej działce dookoła. Wyposażone są w duże salony z aneksami kuchennymi, przeszklone tarasy, jacuzzi, saunę, wiatę grillową.

Jadalnia w willi abramówka

Nasze Niezwykłe Propozycje

Jesteś zainteresowany? To nie wszystko co mamy do zaproponowania. Przygotowaliśmy dla ciebie przykłady, jak może wyglądać Twój wypad w Bieszczady! Ofertę możemy dostosować do Twoich potrzeb!

Zobacz przykłady

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Chcesz umówić się na rejs z Alfea Czarter? Kliknij guzik na dole i skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!
Jacek Moczarny