Żeglowanie po Zalewie Solińskim

Dlaczego warto wybrać się na żeglowanie po Zalewie Solińskim?

Jest to malowniczy akwen położony w województwie podkarpackim. Jezioro okala niesamowity górzysty krajobraz, zalesiony drzewami tak mocno, że wygląda, jakby był porośnięty mchem. Linia brzegowa, nieprzekształcona przez człowieka podczas tworzenia tego największego sztucznego zbiornika wodnego w Polsce. Pełna jest zatok, i fiordów gdzie odnajdziesz ciszę, spokój i bliskość natury.

Jeśli jednak wolisz czas spędzać mniej spokojnie, to żaden problem. Dookoła Zalewu Solińskiego, rok rocznie powstaje nowa infrastruktura towarzysząca uprawianiu żeglarstwa. Ogólno dostępne porty, tawerny z doskonałym jedzeniem, dyskoteki i kluby.

Zalew Solińskim to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. A swój wypoczynek na żaglówce możesz połączyć z wyprawami w góry, wyjazdami na quady czy offroad terenowymi samochodami.

Nasza firma współpracuje z organizatorami wielu bieszczadzkich atrakcji. Zatem wybierając naszą ofertę możesz liczyć na wiele więcej, niż tylko czarter jachtów w Polańczyku. No właśnie Polańczyk, to  tutaj znajduje się nasz czarter. W najnowocześniejszym porcie na całym akwenie Solińskim. Pływające baseny, Tawerna pod Żaglami, nowoczesne zaplecze sanitarne, cukiernia. To wszystko masz na miejscu wybierając Alfea Czarter.

Na Zalewie Solińskim panuje strefa ciszy, zatem jest to akwen, gdzie spokojnie możesz wypoczywać pod żaglami.

Nasza flota pozwala na komfortowe i bezpieczne eksploatowanie Zalewu Solińskiego. Jachty wyposażone są między innymi w lodówki, kuchenki, ogrzewania, toalety, zbiorniki na wodę pitną, bojlery ciepłej wody i wiele więcej. Możesz wypłynąć na parodniowy rejs w dzikie części jeziora. A przy tym będziesz miał wszystko, czego potrzeba do komfortowego wypoczynku u siebie na jachcie.

W naszej ofercie znajdziecie również deski SUP (stand up paddleboard), które możecie dobrać do czarteru jachtu i dzięki nim eksplorować płytkie zatoki gdzie nie wpłynie żadnej jacht, a także dopływy rzeczne, które zasilają w czystą wodę Zalew Solińki.

To jeszcze nie wszystko, dlaczego warto wybrać właśnie Alfea Czarter, jachtów na Solinie. Przyjedź i sprawdź sam. Gwarantujemy, że to miejsce cię zauroczy a z czasem i kolejnymi wizytami rozkocha. Do tego stopnia, że stanie się częścią twojego życia.

Dodaj komentarz