Czarter Antila 24

Dane techniczne

Długość kadłuba7.18 m
Maksymalna liczba załogi6
Szerokość2.78 m
Wysokość w kabinie1.90 m
Zanurzenie mininimalna0.35 m
Zanurzenie maksymalne1.38 m
Powierzchnia żagli27 m. kw.
Antila 24

Galeria jachtu

Wyposażenie jachtu Antila 24

 • WC chemiczne
 • silnik elektryczny na pawęży stolik w kokpicie
 • ogrzewanie
 • lodówka
 • kuchenka gazowa
 • instalacja wody (ciepłej i zimnej)
 • instalacja elektryczna 12/220V
 • rolfok
 • lazy jack
 • radioodtwarzacz CD
 • miecz uchylny
 • drabinka rufowa
 • środki ratunkowe
 • wyposażenie kambuzapagajbosak

Cennik czarteru

TERMINY
PRZED SEZONEM DO 31.05350 zł
WEEKEND MAJOWY 29.04-03.05450 zł
SEZON PRZEDWAKACYJNY 1.06-25.06350 zł
WEEKEND BOŻE CIAŁO 16.06-19.06450 zł
SEZON WAKACYJNY 25.06-30.08450 zł
SEZON POWAKACYJNY 1.09-….350 zł

*sprawdź szczegółowy cennik

Opis jachtu Antila 24

Jacht, który znajduje się w naszej ofercie czarterowej, jest 6-osobową jednostką. Stocznia Antila Yachts, to renomowany producent jachtów żaglowych. Wykorzystywanych w czarterach na mazurach, Solinie czy też przez prywatnych właścicieli. Jacht cechują dobre właściwości nautyczne i manewrowość (co przydaje się przy manewrach portowych oraz, w węższych częściach zalewu Solińskiego). Nasza Antila 24, którą oddajemy Państwu do czarteru. Z pewnością przyniesie wiele radości z żeglowania po Bieszczadzkim morzu.

Czarter jachtu Antila 24 przyniesie Państwu wiele pozytywnych wrażeń z wypoczynku nad Soliną. Jacht ten jest wręcz doskonałym wyborem do żeglowania po Zalewie Solińskim. Dzięki jego wielkości oraz manewrowości. Można nim wypłynąć w nawet najwęższe zatoczki. Gdzie na pewno znajdziecie spokój i intymność, w której poszukiwaniu ludzie przyjeżdżają w Bieszczady.

Jacht okuty jest osprzętem wysokiej jakości, dzięki czemu cechuje go nie zawodność. Kokpit jachtu pokryty jest drewnem teakowym.  Antila 24, którą możecie Państwo wynająć w naszej firmie. Wyposażona jest w elektryczny silnik przyczepny, zamontowany na pantografie.

Część mieszkalna jachtu Antila 24, składa się z dwu osobowej koi rufowej, dwuosobowej koi dziobowej oraz  dwuch pojedynczych koi w mesie.  We wnętrzu jachtu znajduje się również duża ilość schowków (bakist), co dodaje komfortu użytkowania. Antila 24, która znajduje się w Naszej ofercie jachtów czarterowych na Zalewie Solińskim jest swoistą perełką. Zabudowa mesy wykonana została z niesamowitym kunsztem na zamówienie z dębu amerykańskiego. Mesa i kabiny sypialne posiadają otwierane okienka, zapewniające wentylację i dostęp do naturalnego oświetlenia. Całość dodatkowo została oświetlona światłem elektrycznym. Jacht posiada zamykaną kabinę toaletową, w której znajduje się umywalka i WC chemiczne. Jacht wyposażony jest w ogrzewanie.

Kambuz Antili 24. Wyposażony jest w: kuchenkę gazową, lodówkę, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych.

Każda z Naszych jednostek wyposażona jest w prostownik. Kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. Pod pokładem dodatkowo znajduje się instalacja oświetleniowa. Radio, gniazdka na 12V i 230V (gniazdka 230V działają, gdy jacht jest podpięty do ładowania).

Jacht Antila 24. Doskonale nadaje się do czarteru dla osób, które cenią sobie sprawne przemieszczanie się po akwenie (nawet przy słabych wiatrach). Wygodę manewrów portowych oraz jakość wykonania jednostki na której pływają. Ponadto Nasza Antila 24 nie raz startowała w regatach i radziła sobie bardzo dobrze.

Zerezerwuj teraz!

  Dzień