Żeglowanie i Surfowanie po Solinie

Nasza oferta to idealna propozycja dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Będziesz mógł swobodnie żeglować po jeziorze, a następnie wskoczyć na deskę SUP i odkrywać uroki Soliny.

SUP i żagle idealne połączenie!

Atrakcje Solina

Ta wycieczka pozwoli Ci odkryć Solinę z dwóch różnych perspektyw i zapewnić Ci wszechstronne i ekscytujące doświadczenie na wodzie. Niezależnie od poziomu doświadczenia, ta oferta jest idealna dla każdego, kto chce połączyć żeglarstwo i surfowanie na desce SUP w jednym wyjątkowym wyjeździe.

Spróbuj pysznego jedzenia!

W połowie rejsu cumujemy w porcie EkoMarina Polańczyk, gdzie znajduje się Tawerna pod Żaglami, do której udajemy się na pyszny posiłek. Serwowany w pięknym otoczeniu, z widokiem na Jezioro, oraz flotę jachtów, którymi żeglujemy.

Tawerna pod żaglami

Poznaj bogatą historię Bieszczad i zalewu

Historia soliny

Podczas rejsu nasz sternik, przybliży Państwu historię Soliny i jej okolicy oraz przeszkoli z podstaw żeglowania, aktywizując załogę, do czynnego udziału w sterowaniu jachtem.

Cały dzień zabawy

Żeglowanie i Surfowanie, to wycieczka niemal całodniowa. Zatem warto zabrać ze sobą na jacht: więcej ubrań w razie zmiany pogody, napoje, kremy z filtrem.

Plan wycieczki:

10:00-13:00 Pierwsza część rejsu po centralnej części Bieszczadzkiego morza, z kotwiczeniem i eksploracją zatoki krzywego potoku (gdzie znajduje się tratwa Blues)
13:00-14:00 Przerwa obiadowa w Tawernie pod Żaglami
14:00-17:00 Druga część rejsu w stronę dopływu rzeki San, z Surfowaniem na SUPACH przy półwyspie Brosa

Cena: 1100 zł (maksymalnie 8 osób na pokładzie)
Cena zawiera:
– Rezerwacje jachtu
– Opłatę sternika
– Wypożyczenie desek SUP
– Rezerwacje stolika w Tawernie

Skontaktuj się z nami!

Solina

Masz pytania? Chcesz umówić się na rejs z Alfea Czarter? Kliknij w przycisk poniżej i skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!