Rejs na zachód słońca

Chcesz zorganizować damski wypad w prywatnej atmosferze? Przy tym Żeglując po tafli największego w Polsce, zaporowego jeziora położonego w sercu Bieszczad? A to wszystko na pokładzie naszych ekskluzywnych jachtów! Zabierzemy was w magiczny rejs po Bieszczadzkim morzu, przy zachodzie słońca.

Wieczór panieński pod żaglami

Skontaktuj się z nami!

Solina

Masz pytania? Chcesz umówić się na rejs z Alfea Czarter? Kliknij w guzik na dole i skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Prywatność podstawą dobrej imprezy

Bieszczady to kraina ciszy, spokoju i dzikiej natury. To doskonałe miejsce na odpoczynek, ale także na imprezę w prywatnym gronie. W dolinie Sanu, gdzie taflę wody okalają tylko zalesione wzgórzu. Można poczuć się jak w innym świecie, to sprzyja dobrej zabawie i czerpaniu z danej chwili całymi garściami. W połączeniu z lampką szampana, przekąskami i dobrą muzyką. Tworzy się atmosfera idealna do celebrowania ważnych momentów.

wieczór panieński na jachcie

Więcej atrakcji na Wasz wypad w Bieszczady?

Atrakcje Bieszczady, Przewodnik turystyczny

Bieszczady to również miejsce gdzie łączą się pasje. Szlaki górskie, trasy rowerowe, największy sztuczny zbiornik w Polsce, szybownictwo, wiele atrakcji krajobrazowych i historycznych. Z nami możesz zorganizować atrakcje jakie tylko sobie wymarzysz. Współpracujemy z organizatorami turystycznymi, tworząc wspólnie kompleksową ofertę. W której każdy znajdzie coś dla siebie.

Z nami możesz więcej. Na wodzie i lądzie w Bieszczadach.

Ville w Polańczyku

Oferujemy zakwaterowanie w Villach Abramówka. Znajdujących się w turystycznym centrum Polańczyka.

Abramówka dysponuje dużym ogrodem z altaną grillową, co daje nam wiele prywatności. Dodatkową atrakcją są sauna i jacuzzi dostępne na wyłączność gości podczas pobytu. A gdy potrzebujesz więcej atrakcji i uroków życia nocnego to do centrum Polańczyka jest zaledwie 10 minut spacerkiem.

Jadalnia w willi abramówka

Przygotowanie na najwyższym poziomie!

Wieczór panieński w Bieszczadach

Ponieważ wiemy jak ważne są dla Was chwile które chcecie celebrować z naszą pomocą. Przy przygotowaniu oraz realizacji oferty, przykładamy uwagę do wszystkich detali! Tworzymy przy tym atmosferę godną najważniejszych dla was momentów. Naszą flotę tworzą Największe i komfortowe jachty na Solinie, na których można bawić się doskonale i bezpiecznie.