Event w Bieszczadach (oferta przykładowa)

Solina

Masz pytania? Chcesz żebyśmy stworzyli ofertę spersonalizowaną dla Ciebie? Skontaktuj się z nami! Pomożemy ci w stworzeniu niezapomnianego wydarzenia!

Skontaktuj się z nami!

Bieszczady aktywnie

Piątek

16:00 Zakwaterowanie w willach Abramówka w Polańczyku.

Abramówka to obiekt, położony w spokojnej okolicy Polańczyka, zaledwie 300m od brzegów jeziora. Obiekt dysponuje dużym ogrodem z altaną grillową, co daje nam wiele prywatności. Dodatkową atrakcją są sauna i jacuzzi dostępne na wyłączność gości podczas pobytu. A gdy potrzebujesz więcej atrakcji i uroków życia nocnego to do centrum Polańczyka jest zaledwie 10 minut spacerkiem.

noclegi  Polańczyk

Jadalnia w willi abramówka

Cały obiekt to dwa 10 osobowe domy, (jeden z jacuzzi na przeszklonym tarasie, drugi z sauną wewnątrz domu). Można je wynająć pojedynczo, lub jako całość z otwartym przejściem wewnątrz domu.

19:00 Biesiada pod wiatą grillową przy Abramówce (możliwość zamówienia cateringu z zaprzyjaźnionej restauracji)

Sobota

Tawerna pod żaglami

10:30 Śniadanie w Tawernie pod Żaglami (znajdującej się w kompleksie EkoMarina)

11:30 Początek rejsu w dolinę Sanu (Rejs odbędzie się po dzikiej odnodze Bieszczadzkiego morza, prowadzącej do dopływu rzeki San. W tej części jeziora poznamy prawdziwą Bieszczadzką dziką naturę, Błękitno-zielonkawa tafla wody okalana górskim krajobrazem w mieniącym się jesiennymi kolorami. Podczas rejsu sternicy opowiedzą o ciekawych historiach Bieszczadów. Oraz zapoznają załogi z tajnikami żeglarstwa.

regaty Solina

15:00 Obiad w Tawernie pod Żaglami

Doskonała kuchnia, wielki taras z widokiem na jezioro, dookoła piękna zielona natura. Tawerna w naszym porcie macierzystym to idealne miejsce na podsumowanie rejsu.

16:00 Wyprawa Pojazdami przeprawowymi EzRider

Bieszczady to kraina pełna dzikich szlaków i bezdroży. Czyli miejsce idealny do offroadu. Zatem doskonałym pomysłem jest przeskoczyć z pokładu jachtu, na Ez Ridera. Czyli na pojazd przeprawowy zaprojektowany dla wojska Tureckiego. To idealna propozycja do pokonywania naszych szlaków. Która wprowadzi dużo adrenaliny i wysiłku w wasz wypad w Bieszczady.

Ez Rider Bieszczady

17:00 Transport do Abramówki

noclegi Polańczyk

Wieczorem czas na konferencje, zapewniamy niezbędny sprzęt (flipchart, głośniki, mikrofon, itp…)

Niedziela

10:00 Śniadanie

12:00 Wykwaterowanie