Weekend Kawalerski

Bieszczadzki weekend

Piątek

16:00 Zakwaterowanie w willach Abramówka w Polańczyku.

Abramówka to obiekt, położony w spokojnej okolicy Polańczyka, zaledwie 300 m od brzegów jeziora. Obiekt dysponuje dużym ogrodem z altaną grillową, co daje nam wiele prywatności. Dodatkową atrakcją są sauna i jacuzzi dostępne na wyłączność gości podczas pobytu. A gdy potrzebujesz więcej atrakcji i uroków życia nocnego to do centrum Polańczyka jest zaledwie 10 minut spacerkiem.

Abramówka w polańczyku
Jadalnia w willi abramówka

Cały obiekt to dwa 10 osobowe domy, (jeden z jacuzzi na przeszklonym tarasie, drugi z sauną wewnątrz domu). Można je wynająć pojedynczo, lub jako całość z otwartym przejściem wewnątrz domu.

19:00 Biesiada pod wiatą grillową przy Abramówce (możliwość zamówienia cateringu z zaprzyjaźnionej restauracji)

Sobota

noclegi Polańczyk

8:00-10:00 Śniadanie

10:00-12:00 Wyprawa pojazdami przeprawowymi Ez Rider.

Ez Rider Bieszczady

Noclegi Bieszczady

12:00-14:00 Chillout w Abramówce

14:00-15:00 Obiad (Możliwość zamówienia cateringu z zaprzyjaźnionej restauracaji)

15:00-19:00 Transport na EkoMarinę gdzie zacznie się rejs po Jeziorze Solińskim. Rejsy realizujemy na ekskluzywnych jachtach żaglowych. Zapewniamy prywatność i luźną atmosferę. Podczas rejsu Sternicy opowiedzą wiele ciekawych historii o Solinie jak i całych Bieszczadach, podszkolą w żeglowaniu i razem z Wami będą się dobrze bawić.

rejs po Solinie

Atrakcje Solina

Podczas rejsu mamy możliwość kotwiczenia w klimatycznych zatoczkach gdzie korzystając z naszych desek SUP, będziecie eksplorować dziką naturę Bieszczadzkiego morza przy tym zażywając trochę sportu i czując się jak prawdziwi surferzy.

19:00-19:30 Transport do Apartamentów

21:30 Zabawa w Czarnym Złocie (Czarne Złoto, to klub położony w centrum Polańczyka w hotelu Skalnym. Jest to naszym zdaniem najlepsze miejsce na imprezę taneczną z DJ w całej okolicy. Dlatego chętnie polecamy je w naszej ofercie). Możemy zarezerwować wcześniej lożę

Możemy dla Was zorganizować transport do Czarnego Złota oraz powrotny po imprezie!

Klub czarne złoto

Niedziela

11:00 Wykwaterowanie

Powyższa oferta to przykładowa impreza jaką możemy dla Ciebie przygotować i zrealizować. Atrakcje oraz czas trwania eventu, dostosujemy do Twoich potrzeb.

Zadzwoń lub napisz do nas i przeżyj z nami niezapomnianą przygodę w Bieszczadach!

Z Alfea Czarter możesz więcej, na wodzie i lądzie w Bieszczadach.

Skontaktuj się z nami i omów szczegóły!

    Dzień
    Telefon: +48 794 746 357
    Mail: czarter@alfea.pl