Studenci Politechniki Warszawkiej pod żaglami Alfea Czarter x Estro Czarter

Początkiem sierpnia odwiedziła nas grupa, wspaniałej młodzieży 😊 z Politechniki Warszawskiej (Klubu żeglarskiego, Politechniki Warszawskiej „Wimpel”. Gdy studiuje się na jednej z najwyższych uczelni technicznych w Polsce, to czasami trzeba sobie dać wytchnienie, odrobinę przyjemności i dobrej zabawy.

atrakcje bieszczady

Na 6 jachtach z naszej floty, spędzili 4 dni na Bieszczadzkim morzu.

Studenci politechniki warszawskiej

W Bieszczadach łączyli swoje pasje do eksplorowania szlaków górskich, oraz żeglowania⛵⛰.

Wieczory były wyjątkowe. Na brzegach jeziora rozpalili dzikie ognisko, przy których siedzieli, opowiadali sobie historie i śpiewali przy dźwiękach gitary. Podczas takich chwil, chyba każdy czuje się jakby był w innym świecie. Tworząc magiczne wspomnienia, które zostają na lata.

ognisko w Bieszcadach

Podczas dnia studenci aktywnie spędzali czas, grając w siatkówkę. Rywalizacja była zacięta, ale przede wszystkim ku korzyściom, a każda wygrana lub przegrana była tylko pretekstem do śmiechu i dobrej zabawy.

Weekend w Bieszczadach

Sześć załóg przemierzało taflę Bieszczadzkiego morza, odwiedzając liczne zatoki i najciekawsze miejsca na akwenie. Przy tym poznając historię regionu. Przy tym chyba doskonale się bawili, można sądzić po uśmiechniętych twarzach.

rejs po Solinie
Żeglarstwo Solina
żeglarstwo Solina
czarter jachtów Solina

To był czas, które na pewno pozostanie w ich sercach na długo. Wyprawa w Bieszczady, to doskonały sposób na oderwanie się od codzienności. Zjednoczenie się z przyrodą, i odpoczynek w pełnym tego słowa znaczeniu!

Dodaj komentarz