Zakończenie sezonu żeglarskiego 2023 nad Soliną, z Alfea Czarter.

Szanowni Żeglarze i klienci Alfea Czarter!

Sezon żeglarski dobiegł końca, a my chcielibyśmy podziękować Wam za wspólnie spędzony czas na Bieszczadzkim morzu. To był niezapomniany okres pełen przygód, wrażeń i pięknych chwil, które z pewnością zostaną w naszej pamięci na długo.

Dziękujemy, że zaufaliście nam i wybraliście naszą firmę do zorganizowania Waszej przygody na wodach. Wasza obecność na pokładach naszych jachtów sprawiła, że sezon żeglarski był dla nas wyjątkowy. To dzięki Wam nasza praca nabiera sensu, a Wasza radość i entuzjazm podczas rejsów sprawiają, że kochamy to, co robimy.

Chcielibyśmy również podziękować za Waszą cierpliwość, zaangażowanie i za to, że dbaliście o nasze jednostki, jakby to były Wasze własne.

Mamy nadzieję, że sezon żeglarski dostarczył Wam mnóstwo niezapomnianych chwil, pięknych widoków i możliwość wypoczynku w otoczeniu natury. Abyście wracali do swoich codziennych obowiązków z nowymi siłami i odświeżoną energią.

Niech te słowa będą wyrazem naszej wdzięczności za Waszą obecność w sezonie żeglarskim. Jesteśmy przekonani, że to nie koniec naszej wspólnej przygody, i już teraz nie możemy doczekać się kolejnych rejsów w Waszym towarzystwie.

Dziękujemy jeszcze raz i do zobaczenia na pokładach naszych jachtów w kolejnym sezonie żeglarskim!

Z żeglarskim pozdrowieniem, załoga Alfea Czarter

Dodaj komentarz